Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Neváhejte a přihlaste se nejpozději do půlnoci 12. 10. 2021!

Jak postupovat?

1. Přihlaste se (viz tabulka výše)

2. Vyplňte motivační dotazník ZDE (bez jeho vyplnění nebudete zařazeni do výběrového procesu)

Program je určen pouze pro studenty VŠB-TUO.

foto-talent2.jpg

k+ talentový program

O co jde?

k+ talentový program je roční program pro studenty všech ročníků prezenčního studia. Pomáhá ujasnit si vlastní potenciál a jak s ním pracovat nejen v rámci vlastní kariéry, ale také během studia! Po absolvování programu se budete cítit sebejistěji, budete umět formulovat správně myšlenku a také ji prezentovat. Součástí je také praktický nácvik tzv. Elevator pitch, rychlá sebeprezentace, který dnes uplatníte na sociálních sítích, na pohovorech nebo třeba při networkingu.

Jaký bude harmonogram?

Jedná se o celoroční program. Stáhněte si harmonogram viz další řádek a dozvíte se, co vás v k+ talentovém programu bude čekat.

HARMONOGRAM programu - stáhnout zde

Proč do toho jít?

Protože to za to stojí! A hlavně - po jeho absolvování budete:

 • znát sebe i svůj potenciál
 • umět uspořádat, pojmenovat a komunikovat své myšlenky
 • lépe připravení na praxi

A nejen to! Poznáte své silné stránky, osobní vizi, hodnoty, naučíte se, jak prezentovat a díky všem zkušenostem se přestanete tolik bát.

Náplň programu

Na co se můžete těšit

 • test CliftonStrengths® od společnosti Gallup® a unikátní metoda Osobního canvasu
 • osobní garant + individuální mentoring/koučing/konzultace
 • workshopy pro rozvoj konkrétní oblasti softskillů
 • práce ve skupině (10 – 20 studentů)
 • vstupy odborníků z praxe
 • propojení studentů s firmami na závěrečném Brokerage Event
 • příprava svého kariérního portfolia
 • možnost rozšířit si znalosti z další nabídky workshopů v rámci KC VŠB-TUO

Užitečné informace

 • Nebojte se, do talentového programu nevybíráme ty nejpřipravenější a nejtalentovanější, ale ty nejmotivovanější a připravené ke změně. Nemusíte vše umět už teď - vše se teprve naučíte!
 • Výběrové řízení má 2 kola - přihláška a motivační dotazník je první kolo, vybraní studenti pak dostanou pozvánku k osobním pohovorům, které budou probíhat ve skupinkách do 10 osob. 
 • K úspěšnému zakončení programu je potřeba dodržet 90% docházku a splnit všechny dílčí úkoly včetně individuálních konzultací.
 • Účast v talentovém programu není ohodnocena kredity.

Reference talenťáků

Tomáš Kalmus

Talentový program se mi moc líbil. Především mě překvapilo, kolik jsem se toho za tu dobu vlastně dozvěděl a to jak o sobě, trhu práce a různých soft skills. Pro mě nejdůležitější část programu byla část „business and career“, která mě nakopla k tomu se aktivně zajímat o trh práce, ještě předtím než vůbec dostanu bakalářský titul. Dál jsem se ale posunul i v soft skills jako je prezentování, které mě teď baví a těším se až zase budu moct něco prezentovat. Kdybych mohl, šel bych do toho znova!

Šárka Thiemlová

Na začátku jsem váhala, jestli se vůbec přihlásit. Nakonec jsem si řekla, že stejně nemám co ztratit, pouze získat. Nyní jsem neskutečně ráda, že jsem strach překonala. Má toho spoustu co nabídnout jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým v osobním rozvoji. Projdete si zde osobními konzultacemi a sebepoznáním opravdu do hloubky, naučíte se sebeprezentaci a dalším soft skills, na závěr se skvěle připravíte na trh práce Pro mě to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě.

Jozef Hudy

Si na univerzite a plánuješ mať prácu podľa tvojich predstáv po jej ukončení. A čo tak už počas štúdia? Talentový program kariérneho centra si ťa vezme do rúk a počas jedného roka ťa vyzbrojí tým najvzácnejším, čo od teba firmy budú väčšinou požadovať. A naviac ti pomôžeme ponoriť sa do seba a odhaliť o tebe doposiaľ nepoznané. Tak čo povieš? Chceš, aby po tebe firmy slintali?"

Pokud firma umožní svým zaměstnancům pracovat na základě silných stránek, tak:

- je 6x vyšší pravděpodobnost, že budou v práci angažováni,

- produktivita týmu vzroste až o 12,5 %,

- ziskovost firmy vzroste až o 9 %.