Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vyplňte dotazník a získejte certifikát!

Průvodce Kariérním portfoliem
ti ukáže cestu

Průvodce kariérním portfoliem

VÍTEJTE! Průvodce vám pomůže projít si výběrovým procesem nanečisto a získat CERTIFIKÁT ke kariérnímu portfoliu!

Průvodce se skládá ze tří základních částí, obsah každé z nich je vám neustále k dispozici a můžete se tak k nim kdykoliv vrátit. Najdete zde užitečná videa, odkazy na podcasty a leaflety s praktickými informacemi z trhu práce i tipy, jak se na něj připravit. Průvodce vám poskytne dostatek informací pro vytvoření základu vašeho kariérního portfolia, jehož součástí je ŽIVOTOPIS, profil na k+portálu a samotná příprava na výběrové řízení. S tímto PEVNÝM ZÁKLADEM pak budete připraveni na vaši kariérní cestu a své portfolio můžete dále rozšiřovat o nové zkušenosti.

Vyberte si, jakou část si chcete prohlídnout

Chcete zvládnout vysokou školu

Zjistěte, jak se poprat se studiem na vysoké škole, kde najít pomoc nebo jak získat nové kontakty a přátelé, díky kterým nebude studium takový oříšek. Najdete zde také informace o kompetencích, které studiem na vysoké škole získáte.

Chcete se připravit do praxe

Zjistěte užitečné info z trhu práce, jak správně napsat životopis a jak se připravit na pohovor. Udělejte další krok k vytvoření svého kariérního portfolia a buďte do praxe připraveni.

Chcete to zkusit v praxi

Myslíte, že jste ready? Otestujte své znalosti v pohovoru nanečisto a získejte CERTIFIKÁT průvodce kariérním portfoliem a MEDAILI na svém profilu v k+portálu!

Proč rozhodně stojí za to si kariérním portfoliem projít?

Absolvováním portfolia získáte

+ zkušenost z pohovoru nanečisto

+ informace k vytvoření základu kariérního portfolia (hotové cv, profil v k+portálu, zkušební motivační dopis, znalost přípravy na pohovory)

+ zpětnou vazbu ke všem částem portfolia, na které můžete dále stavět

+ rozšíření vlastního portfolia - certifikát z kariérního portfolia a medaile v k+portálu

+ otevření VIP služeb 

+ informace o možnostech, podpoře, nové kontakty a propojení

Znáte své kariérní preference? 

Vyplňte si náš závěrečný dotazník a získejte zpětnou vazbu na vaše odpovědi!

Reference

Jak budovat profesní stránku osobnosti

Kariérní portfolio je skvělé pro lidi, kteří nevědí, jak budovat svou profesní stránku osobnosti. Zároveň však motivuje i studenty, kteří mají přehled v této problematice, formou certifikátu. Nejvíce se mi líbí jednoduchost a mnoho aktivit, kdy si každý může vybrat svůj start – to, co se komu líbí nebo jej zajímá. Každý v tom uvidí jinou hodnotu a každému se samozřejmě bude líbit jiné téma. Lidé jako já určitě ocení právě zmíněný certifikát, který může být důležitým řádkem při prvotním nasazení na pracovním trhu. 

I když se k+ portfolio stylizuje jako profesionální pomoc pro studenty univerzity, mohou ji využít i nováčci v profesním světe díky tématům probírající všeobecně užívanější pojmy či legislativu.

Za mě je to perfektní nástroj. Nástroj proto, že informace nabyté z tohoto programu budou prostředky pro lepší fungování studenta ve světě. Jistě, určitě bez toho dokáže fungovat, ale život je daleko příjemnější, když tento nástroj využije.

Honza, student EKF 2.ročník