Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Vzdělávací videa

Krátká rozvojová videa, která vám dodají techniky a nástroje ke zvládnutí stresu, posílí vaši schopnost si správně naplánovat svůj čas a vnímat své hranice. Videa se průběžně aktualizují, vybíráme aktuální témata pro studenty.  

Jak s videi pracovat?

  1. (volitelný) Poslechněte si video.
  2. Poslechněte si video znovu, vypište si poznámky.
  3. Zkontrolujte, jestli jste správně pochopili techniku, která vás zaujala, pokud je třeba, přehrajte si část videa znovu.
  4. Vyzkoušejte v praxi techniky, které vám pomohou zvládat váš každodenní program lépe, pomohou vám cítit se lépe a lépe se rozhodovat.
  5. Zpětná vazba, podívejte se na to, jestli se věci pro vás změnily, nebo se změnil váš pohled? 

Sebereflexe

Time a stress management

Připravujeme pro vás

Připravujeme pro vás další tématická videa. Osobní motivaci, jak pracovat s kariérními cíli a další. Brzy je tady najdete, do té doby, můžete zkoušet techniky, které se sdíleli ve dvou videích výše. Chce to čas vyzkoušet to v praxi. Praxe je důležitá součást naší kariérní cesty. Sebepoznání a praxe. Obojí zde budeme zpracovávat do rozmanitých témat. 

Pokud máte nápad na vlastní video, chcete natočit pro studenty vzdělávací či rozvojové video, nebo vás napadá téma, které máme příště zpracovat do dalšího videa, dejte nám vědět na

TIP KC

Pokud nenajdete inspiraci zde, podívejte se na aktuálně otevřené workshopy a webináře, případně poptejte vlastní téma pro workshopy. Více o workshopech na webu kariérného centra zde.

Zpět na