Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Interview nanečisto: k+ speed dating 

14. 3. 2023 | 9:45 - 12:30 | Na veletrhu kariéra+

Registrace otevřena do čtvrtku 9. 3. 2023 do 12:00!

Jedinečná možnost, jak si vyzkoušet několik rychlých pracovních pohovorů, setkejte se zástupci firem u jednoho stolu tváří v tvář na speed datingu - za účasti personalistů a HR manažerů. Vystupte z davu a buďte vidět!


Jak se zúčastnit?

1. Vyberte si zaměstnavatele (viz níže)

2. Vyberte všechny časy, které můžete

3. Připravte si CV

4. Registrujte se na webu a vložte své CV

5. Počkejte na potvrzení - finální termín se dozvíte pár dnů před veletrhem

6. Zapište si schůzku do kalendáře

7. Gratulujeme, dostali jste se na pohovor!

TIP: Registrovat se můžete ke všem zaměstnavatelům.

Interview-nanecisto.png

Představení zaměstnavatelů

Speed dating probíhá v časech 09:45 - 12:30, u jednoho zaměstnavatele můžete strávit 15 minut. Je nutné se dopředu registrovat.

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.

Auta vyrábíme v Nošovicích více než 10 let a za tu dobu jsme ušli pěkný kus cesty, neskutečně vyrostli a rosteme dál. To, co jsme dokázali, by nešlo bez skvělých lidí. Je to právě píle a odhodlání našich týmů, jimž vděčíme za naše úspěchy. Připojte se k nám a přesvědčte se, že ocenění Zaměstnavatel roku nezískáváme každoročně pro nic za nic.

CertiCon a.s.

Jsme ryze česká firma, která se za posledních 27 let vypracovala z malé lokální firmy s pár desítkami vývojářů na špičkovou vědecko-technologickou společnost. Pokud již máš nějaké zkušenosti s některou z technologií, jako jsou C, C++, C#, Java, Selenium, nebo .NET, neváhej a přijď si zkusit pohovor k nám nanečisto. 

Notino, s.r.o.

Chceš být I Ty součástí největší evropské beauty e-commerce firmy? Zjisti na speed datingu, jestli ty a Notino je ten správný match! Nejsme sice pro každého, ale kdo se k nám přidá, ten si to v Notinu zamiluje napořád. 

compacer CZ, s.r.o.

Dodáváme vlastní softwarová řešení a konzultační služby pro oblast “Průmysl 4.0” a “Smart services” do celé Evropy. Zaměřujeme se na integraci dat a monitorování procesů. Pro volné pozice hledáme absolventy a absolventky telekomunikací, ale rádi se pobavíme s kýmkoli, koho zajímá IT, sítě, vývoj, domluví se anglicky a má chuť se rozvíjet.