12. března 2019

Těšíme se na vás v dalším ročníku veletrhu!

Místa na veletrh jsou momentálně vyprodaná. Pro informace kontaktujte manažerku veletrhu.

Kariéra PLUS

Naše spolupráce se zaměstnavateli

Inzerce
Pracovní nabídky

Hledáte nové zaměstnance z řad studentů a absolventů VŠ? Chcete oslovit relevantní cílovou skupinu? Inzerujte na webu Kariérního centra volné pracovní pozice i trainee programy.

Nabídky jsou viditelné na webových stránkách Kariérního centra VŠB - TUO, na stránkách absolventské sítě Alumni a webových stránkách univerzity. V případě zájmu lze nabídku vyvěsit na nástěnku kontaktní místnosti Kariérního centra, která slouží pro setkávání se studenty. 

Zveřejněny budou pouze nabídky relevatní pro studenty VŠB-TUO.

Ceník

Objednávka

Plošná reklama

Uděláme vaši značku viditelnou pro studenty. Zajistíme vyvěšení vaší reklamy v kampusu univerzity. Spravujeme místa v hlavní budově univerzity - rektorátu VŠB -TUO, přilehlé budovy a venkoví areál kampusu. Nabízíme více formátů a druhů inzerce. Pro detailnější informace nás kontaktujte: karierni.centrum@vsb.cz

Branding a setkání se studenty
Workshopy a prezentace firmy

Nabízíme spolupráci při pořádání workshopů a seminářů pro studenty. Součástí těchto workshopů je i prezentace firmy. Téma si volí sama společnost a může být mířena obecně na všechny studenty nebo na konkrétní fakultu a její zaměření. 

Pravidla:

  • workshop musí zahrnovat praktický nácvik studentů v určité dovednosti
  • nesmí se jednat o pouhou prezentaci firmy
  • praktická část musí být v rozsahu min.70% celkového času workshopu
  • nejedná se o nábor studentů
  • Kariérní centrum akci organizuje a propaguje na všech komunikačních kanálech
  • součástí workshopu může být i reálný výstup pro společnost ve formě výzkumu, debaty se studenty, nového napadu. Studenti mohou společnosti zanechat své CV a kontakt.

Při workshopu by zástupci firmy měli těžit ze svých vlastních zkušeností. Účastníci tak mají ideální příležitost naučit se praktické dovednosti, které jsou klíčové pro uplatnění v dané společnosti nebo oboru. 

V případě zájmu o domluvení termínu a ceník nás prosím kontaktujte. Počet workshopů je v každém semestru limitován. 

Talkshow a networking

Nová akce Kariérního centra, kterou právě připravujeme! Její zkušební verze bude startovat v zimním semestru 2018. Pět firem se představí v moderované debatě, aby studentům přiblížilo firemní kulturu a brand své společnosti. Poté následuje řízená diskuze se studenty. Po skončení akce se zástupci firem sejdou se studenty při neformálním networkingu. Akce momentálně není v nabídce, avšak pokud budete mít o akci zájem v letním semestru 2019, napište nám požadavek a zůstaňte s námi v kontaktu!

Mentoring a stínování manažerů

Cílem je nabídnout studentům možnost nahlédnutí do firemního prostředí a prakticky rozvíjet své znalosti, schopnosti a ambice, stejně tak navázat zajímavé pracovní kontakty a připravit se na praxi. Je to flexibilní spolupráce založená na dohodě studenta (mentee) a mentora. Čas i obsah se individuální a záleží na domluvě zůčastněných. Mentoring je příležitostí, jak se seznámit, navázat osobní kontakty a získat zkušenosti. Mentor získává pohled zvenčí, nové neotřelé nápady a rozvíjí své lektorské a mentorské dovednosti.

V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte na emailu s rámcovou nabídkou ze strany společnosti. Ta bude následně nabídnuta studentům. 
Součásti nabídky:

  • informace o společnosti
  • informace o mentorovi, který se bude studentovi věnovat
  • časové období, ve kterém by měl mentoring proběhnout

Mentoring není stáž. Mentee se pohybuje převážně spolu s mentorem a učí se při reálném pracovním zařazení mentora. Při vzájemné dohodě dostává samostatné úkoly, asistuje a konzultuje. Mentee při svém pozorování dostává reálný obraz o práci manažerů, marketingových specialistů, obchodních zástupců a různých odborných pozic s technickým zaměřením.

V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte.

Veletrh a partnerství
Kariéra PLUS

Veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS je největší veletrh svého druh v našem regionu. Koná se každým rokem v březnu v Nové aule VŠB - TUO. Každý rok je tradičně velký zájem o místa na veletrhu a registrace probíhá již od poloviny září. V nabídce jsou tři druhy míst pro vystavovatelé, které se liší velikostí poskytnutého prostoru a množství doplňkových služeb.

Rezervace míst a další podrobnosti zjistíte na webových stránkách veletrhu. Ceníky služeb vám rádi zašleme na požádání. Kontaktujte prosím manažerku veletrhu Alici Šustkovou.

Kontakt

Mgr. Alice Šustková

tel.: 733 627 816

e-mail: kariera.plus@vsb.cz

web: www.karieraplus.cz

Partneři

Pomáháme mladým lidem na startu jejich kariéry, pomozte i vy a staňte se partnerem Kariérního centra VŠB - TUO! Finanční prostředky putují na workshopy, přednášky, koučování a rozšíření našeho programu. Jako poděkování bude logo vaší společnosti umístěno na našem webu na úvodní stránce, v propagačních materiálech Kariérního centra a zároveň si můžete snížit svůj daňový základ o výši poskytnutého daru.