Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Zuzka, koučinkem prošla v roce 2017

"Z jednotlivých schůzek jsem si vždy odnesla plno poznatků.Odcházela jsem s novýma myšlenkama a pozitivně naladěná. Vlastík se mi jako kouč vždy věnoval na 100%. Byl plně soustředěný k tomu, aby mi pomohl. Naučil mne několik metod (například myšlenkové mapy, metody afirmace), které se snažím využívat a cítím, že mi pomáhají v mém každodenním životě. Na další setkání jsem se pokaždé těšila. A v čem konkrétně vnímám posun? Díky Vlastíkovi a jeho metodám jsem schopna lépe chápat sama sebe."

reference_zuzka

Jakub, koučinkem prošel v roce 2017

"Vnímám to jako přínos, nacházím řešení a posouvám se. Celý proces je velmi příjemný a zábavný, ale nic se nestane samo. A v čem konkrétně vnímám posun? Zapracoval jsem na vztazích; řešili jsme otázky kouření cigaret (zdraví) i kariéry."

reference_jakub

Marek, koučinkem prošel v roce 2017

"Koučink hodnotím i přes počáteční nedůvěru pozitivně a velmi oceňuji tuto možnost, kterou Kariérní centrum VŠB studentům bezplatně nabízí. Ani v nejmenším bych nečekal, že to pro mě může být přínosné. Pravidelným docházením na konzultace a postupným procesem, kdy jsme aplikovali nejrůznější techniky koučinku, dotazování a navození stavu mysli můžu říct, že se cítím spokojenější a vyrovnanější. Vlastík mi pomohl lépe poznat sebe samého, a také nalézt odpovědi na otázky, které jsem si v životě často kladl a neznal na ně odpověď. Děkuji :-)" 

reference_marek

Kateřina, koučinkem prošla v roce 2016

"Celé to bylo velice uvolněné a přátelské. Vlastík mi pomocí otázek a sdílení vlastních zkušeností pomohl najít cestu a dodal odvahu ve chvílích, kdy jsem si sama nebyla jistá. Pět měsíců práce s Vlastíkem mě posunulo opravdu hodně dopředu a věřím, že tento trend bude pokračovat i dál. Konkrétně díky koučinku vnímám posun ve větší vyrovnanosti, vnitřním klidu, nalezení cesty ke spokojenosti a štěstí. Naučila jsem se vnímat podstatné a neřešit nepodstatné." 

stažený soubor

Petra, koučinkem prošla v roce 2016

"Koučink s Vlastíkem byl vždy veden v příjemné atmosféře a vždy jsem odcházela s pozitivní náladou. Koučink mi pomohl v rozhodování o věcech, které mám řešit a nasměroval mě k tomu, jak je řešit. Díky koučinku jsem zlepšila vztah sama k sobě, našla jsem na sobě chyby, na kterých jsem zapracovala. Posunula jsem se dál ve všech důležitých životních otázkách (práce, vztahy, rodina, bydlení). Našla jsem si svůj cíl a to, "být šťastná". 

stažený soubor (1)