Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Workshopy slouží k posílení a rozvoji praktických dovedností. Tyto dovednosti se stávají nezbytnými v profesním světě a jejich ovládání tak může přispět ke spokojenému, vyváženému a zároveň úspěšnému životu. Workshopy jsou určeny pouze pro studenty a absolventy VŠB-TUO. Na akce je bezplatný vstup.

Děkujeme za každou zpětnou vazbu k programu i průběhu jednotlivých workshopů!

Detail workshopu

Název: Triky a tipy pro pohovor
Místo: Online přes MS Teams
Datum: 16.06.2021
Čas: 09:00 - 11:00
Počet přihlášených lidí: 16
Počet přihlášených náhradníků: 0
Kapacita: 50
Anotace:

Volá ti HR z tvé vysněné firmy a na tebe jde panika? Nevíš, jak správně komunikovat, co si obléct nebo vzít s sebou? A jak by měl ten pohovor vlastně vypadat? 

Díky webináři najdeš odpovědi na všechny své otázky. Řekneme si, jak vypadá offline či online pohovor a co je to assessment centrum. Podíváme se na to, jak zaujmout a prodat své zkušenosti. Vysvětlíme si typy mzdy a další základní pojmy, aby tě už na pohovoru nemohlo nic překvapit. 

Webinářem vás provede Soňa Kapusňáková, stážistka Kariérního centra VŠB-TUO, která v rámci KC konzultuje CV a LinkedIn profily, a doprovodí ji Michaela Matochová, manažerka Kariérního centra VŠB TUO. 

Pro lepší orientaci doporučujeme nejdříve absolvovat webinář zaměřený na životopisy – Dostaň se na pohovor – Triky i tipy pro CV, není to ale nezbytné. Pro komunikaci během webináře je potřebné zařízení s mikrofonem, ideálně i kamerou. 

Přihlášení na workshopy

Nestihli jste tento workshop?
Chcete ho zopakovat?
Napište nám na email karierni.centrum@vsb.cz

logo

Zpět na seznam akcí