Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2022!

FEI má novou relaxační zónu ŠKODA AUTO!

Naše fakulta se dlouhodobě soustředí na vazby s praxí, a to jak na úrovni výzkumných projektů, tak i výuky. Spolupracuje s celou řadou významných hráčů v technologických oblastech, a proto partnerství se ŠKODA AUTO a.s. není výjimkou.

Právě díky tomu mohla vzniknout i nová chill-out zóna, která představuje zajímavý multifunkční prostor snoubící praktičnost s komfortem. Prostor nabízí studentům příjemný odpočinek mezi přednáškami a zároveň potřebný klid na studium.

Chill-out zóna je navržena tak, aby dokonale pasovala do prostředí, ve kterém se nachází. Ať už se to týká designu nebo úprav původního prostoru. Vizuální koncept chill-out zóny je tvořen geometrickými tvary a street art prvky, které dodávají prostoru žádaný technický vzhled.

Nedávno proběhl dotazníkové šetření o spokojenosti studentů s prostředím FEI, které poukázalo na nedostatek možností k nabíjení notebooků a mobilů. Proto je super, že součástí nového prostoru jsou také nabíjecí místa. ŠKODA AUTO chill-out zóna je prostředí, ve kterém je radost trávit čas.

Relaxační zónu můžete najít v druhém patře FEI. Vyzkoušejte, zachillujte a dejte nám vědět, co na ni říkáte.

Vloženo: 28. 2. 2022
Útvar: 404 - Oddělení propagace a vnějších vztahů