Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 6. 4. 2023!

Futsalisté VŠB-TUO ve druhém zápase vysoko porazili UTB Zlín a jsou v čele skupiny!

Po druhém zápase ve skupině proti UTB Zlín máme čtyři body a jsme stále ve hře o postup do play-off.

Zápas začal pro nás dobře, kdy jsme byli hodně na míči a do poločasu jsme si vybudovali solidní náskok 4:1. Ve druhé půli jsme skóre navyšovali až na konečných 9:2 a připsali jsme si tak velmi důležitou výhru před posledním zápasem s Ostravskou univerzitou, který rozhodne o postupu do další fáze soutěže.

Lukáš Fajmon: „Celou dobu jsme byli asi lepší, ale Zlín měl několik vyložených příležitostí, kdy jsem tým musel podržel, ale zápas jsme nakonec celkově zvládli velmi dobře.“

Roman Foral: „Nezachytili jsme začátek utkání a než jsme začali hrát, tak bylo skóre 4:0 pro domácí. Myslím si, že Ostravští byli lepší na míči a druhý poločas už si pohlídali.“

VŠB-TUO – UTB Zlín 9:2 (4:1)

Branky: Holaň 3, Raška 3, Hasala, Nguyen, Rončka – Blažek, Foral

VŠB-TUO: Fajmon, Uher, Rončka, Raška, Kelnar, Tížek, Hasala, Holaň, Nguyen, Dluhoš

UTB Zlín: Koudelka, Foral, Holomek, Blažej, Holman, Knebl, Krchňavý, Grulich, Tomčal, Mikuš

Vloženo: 11. 4. 2022
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu