Platnost příspěvku skončila 9. 5. 2023!

Futsalisté VŠB-TUO postupují do PLAY-OFF z prvního místa!

V konkurenci týmů UP Olomouc, Ostravské univerzity a UTB Zlín jsme dokázali vyhrát svoji skupinu a čtvrtfinále budeme hrát na podzim doma!

V posledním zápase ve skupině jsme hráli o postup do play-off s Ostravskou univerzitou a vzhledem k předchozím výsledkům nám stačila k postupu remíza. Nicméně hned od úvodních minut to byl náš tým, který diktoval tempo zápasu, byl více na míči a vytvářel si gólové příležitosti. Do poločasu jsme ale dokázali vstřelit pouze dva góly a další vyložené šance jsme zahazovali. Ve druhé půli jsme si ale vše vynahradili a sedmi góly jsme rozhodli o jednoznačném vítězství a našem postupu do play-off, které se bude hrát na podzim.

Adam Rončka: (VŠB-TUO): „Do zápasu jsme vystoupili výborně, kdy jsme se rychle dostali do vedení. Herně to bylo z naší strany hodně dobré a vytvářeli jsme si velké množství gólových příležitostí, které jsme ovšem zbytečně zahazovali a soupeř se držel celý poločas v kontaktu. Ve druhé půli jsme naštěstí dokázali vstřelit další góly a zápas si v klidu pohlídali a můžeme tak v play-off bojovat o titul, který bychom chtěli obhájit.“

OSU – VŠB-TUO 1:9 (0:2)

Branky: Chlopek - Nguyen 3, Dluhoš, Hašala, Kodeš, Raška, Rončka, Tížek

Sestava VŠB-TUO: Kodeš, Fajmon – Hasala, Holaň, Nguyen, Raška, Rončka, Tížek, Dluhoš, Křižák, Šmíd

Vloženo: 9. 5. 2022