Zaměřeno na studentské organizace: Studentská komora Akademického senátu VŠB-TUO

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

Studentská komora Akademického senátu VŠB-TUO

Působíte celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Na univerzitě je celkem 8 SKASů (Studentských komor Akademického senátu). Každá ze sedmi fakult má svůj "malý" SKAS. Na univerzitní úrovni působí "velký" SKAS, který zastřešuje všechny malé.

Kdo se k vám může přidat?

Studenti se do Studentské komory akademického senátu mohou dostat pomocí voleb, které jsou vyhlašované jako řádné a doplňovací. Volební období trvá celkem tři roky, tudíž volby nejsou moc často.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Být součástí Akademického senátu je úžasná příležitosti něco na univerzitě změnit k lepšímu.

Kontakt:

Text: Sokolská33