Zaměřeno na studentské organizace: Sokolská33

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

Sokolská33

Působíte napříč celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Prozatím jsme pouze na Ekonomické fakultě, ale vzhledem k tomu, že se staví nová budova v porubském areálu univerzity, se to nejspíše v příštích letech změní a budeme spolupracovat se studenty z celé univerzity.

Kdo se k vám může přidat?

Každý, kdo se rád zapojí do dění školy. Hledáme lidi, kteří umí psát, vyznají se v grafice nebo marketingu anebo jen mají nápady, co pro studenty na škole vytvořit za akce.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Velkou výhodou je, že studenti můžou vykonat svou praxi u nás. Dále se naučí komunikaci v týmu, soběstačnosti, zlepší svůj psaný projev pod vedením editorů a dostanou se do zákulisí akcí jako je například Majáles.

Kontakt:

Text: Sokolská33