Zaměřeno na studentské organizace: Erasmus Student Network

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

Erasmus Student Network: ESN VŠB-TUO

Působíte napříč celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Naše organizace působí celouniverzitně, a tak mezi sebou máme členy ze všech 7 fakult. Aktivních členů je nás okolo 25, k tomu nám hlavně na začátku semestru pomáhá asi 50 buddíků v rámci našeho Buddy systému.

Kdo se k vám může přidat?

Přidat se k nám může kdokoli, kdo má rád mezinárodně naladěné prostředí plné mladých lidí, kteří rádi cestují, poznávají nové lidi a rádi vyplní svůj volný čas.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Jako studentská organizace jsme unikátní dosahem na zahraniční studenty. V každé ze studentských organizací se člověk naučí organizovat akce, dělat grafiku nebo propagovat akce na sociálních sítích. U nás si ale k tomu všemu ještě procvičí jazyk a pozná lidi ze všech koutů světa.

Kontakt:

Text: Sokolská33