Zaměřeno na studentské organizace: younie

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

Younie

Působíte napříč celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Younie působí napříč oběma ostravskými univerzitami, takže i na VŠB-TUO i na OU.

Kdo se k vám může přidat?

Přihlásit se k nám může jakýkoliv student, ať už z VŠB-TUO nebo OU. Hlavní náborová vlna je v září, ale členy přijímáme v průběhu celého roku. Momentálně hledáme někoho na IT, PR a organizaci aktivit.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Protože jedině u nás si studenti můžou vyzkoušet pořádání akcí "nanečisto" a jiné zajímavé věci, které se dají uplatnit v budoucí kariéře. Rádi zaučíme a se vším pomůžeme, jsme parta fajn lidí a nikoho nenecháme ve štychu :). Mezi akce, které pořádáme patří Majáles, Studentský ples, Band Contest a další, popř. se u nás členové zapojují do chodu Younie jako takové, např. v rámci PR, HR, Fundracingu, administrativy, dramaturgie či IT.

Kontakt:

Text: Sokolská33