Platnost příspěvku skončila 1. 5. 2023!

Registrujte se na konferenci U!REKA Connects!

Jsme hrdým členem aliance 7 evropských univerzit U!REKA a dovolujeme si vás pozvat na konferenci U!REKA Connects, která se bude konat od 30. května do 2. června v Amsterdamu.

Program pro U!REKA Connects je dostupný online. Registrace na konferenci běží do 1. května. Akce se koná každoročně a letos ji pořádá AUAS - Amsterdam University of Applied Sciences. Tématem je udržitelná budoucnost, a to jak v rámci sítě U!REKA, tak i mimo ni.

Let's SHIFT!

HIFT je zkratka pro strategii U!REKA – pracovat společně na udržitelném přechodu budoucnosti založeném na lidském začlenění. U!REKA Connects toto téma oživí sdílením osvědčených postupů, špičkových znalostí a odborných poznatků v oblasti vzdělávání a výzkumu napříč naší sítí. Připojte se k nám a dozvíte se více o nápadech, které se osvědčí v budoucnosti, představách o udržitelnosti, o Evropském roku dovedností a mnoho dalšího.

Několik zajímavostí z programu:

• Prohlídky města Amsterdam: vydejte se na exkurzi, objevte Amstel Campus, připojte se k cyklistické prohlídce, navštivte živé laboratoře a mnoho dalšího!
  • Workshopy a prezentace na témata, jako je vzdělávání v oblasti změny klimatu, Koblihová ekonomie, Collaborative Online International Learning (COIL), hodnocení ve věku umělé inteligence, Cíle udržitelného rozvoje pro růst podnikání a mnoho dalšího!
  • Amsterodamský zážitek z hlubokého ponoru: zaplavte si v amsterodamských kanálech a užijte si digitální detox
  • Inspirační trh, kde odborníci předkládají své nápady
  • Interaktivní setkání U!REKA SHIFT o tom, jaké kroky by měly být podniknuty pro budoucí dopad
  • Odborná diskuze o zelené mobilitě: příležitosti a výzvy v chytrých městech, od cyklistiky po letectví a další
  • Možnosti vytváření sítí se svými evropskými vrstevníky: připojte se k nám na snídani, drinky, večeři a další!

Ujistěte se, že si své místo zajistíte před uzávěrkou registrace 1. května.

Vloženo: 28. 3. 2023