Platnost příspěvku skončila 2. 6. 2022!

Pozvánka na červnový online seminář FIP Akademie

2. 6. 2022, 14:00 - 15:00
Ve čtvrtek 2. června proběhne již pátý odborný seminář FIP Academy

Dovolujeme si pozvat vědecko-výzkumné pracovníky včetně studentů doktorského studia naší univerzity na další seminář FIP Academy, který se bude konat ve čtvrtek 2.6.2022 od 14:00 do 15:00 hod. prostřednictvím platformy MS Teams. Jednacím jazykem bude angličtina.

Přednášet bude:

• Aleš Vysocký a Stefan Grushko (Fakulta strojní, VŠB-TUO): Improving Human-Robot Interaction
  • Jakub Kořenek (Fraunhofer Institute for Machine Tools and Forming Technology IWU): Development of an Experimental Component and the Tools for Fundamental Investigations of Combination Hydroforming/Injection Moulding Technology

Registraci na seminář je možné provést pomocí elektronického formuláře zde.

FIP Academy, jedna z aktivit Fraunhofer Innovation Platform for Applied Artificial Intelligence for Materials & Manufacturing at VSB – Technical University of Ostrava, představuje intelektuální platformu, která si klade za cíl provázat vědecko-výzkumné pracovníky všech zapojených partnerských institucí, tedy Fraunhofer Institute for Chemical Technology ICT, Fraunhofer Institute for Machine Tools and Forming Technology IWU a VŠB – Technické univerzity Ostrava. Online odborné semináře jim nabídnou skvělou příležitost prezentovat své aktivity a výsledky výzkumu, dozví se o projektech a vědeckých poznatcích svých kolegů a získají tak povědomí o aktuálních i možných budoucích společných tématech.

Vloženo: 5. 5. 2022
Kategorie:  Chystané akce