Platnost příspěvku skončila 12. 2. 2023!

Mobilitní výměnný program Barrande Fellowship Programme pro doktorandy byl zahájen

Francouzský institut v Praze a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) s potěšením oznamují zahájení výměnného mobilitního programu mezi Francií a Českou republikou 2023 pro studenty doktorského studia "Barrande Fellowship Programme".

Barrande Fellowship Programme nabízí stipendia na podporu krátkých výzkumných pobytů a studia pod dvojím vedením (cotutelles). Studenti musím být zapsáni buď na české univerzitě (pro mobilitu ve Francii) nebo na francouzské univerzitě (pro mobilitu v České republice).

Všechny vědní obory jsou vítány!

Přihlášky můžete posílat do 12. února 2023.

Veškeré informace o programu a procesu podávání žádostí naleznete v Pokynech pro podávání žádostí (jak pro krátkodobé výzkumné pobyty, tak pro studia pod dvojím vedením).

Dne 7. prosince 2022 pořádáme také dvě online informační schůzky o programu.
Více informací najdete zde.

Vloženo: 22. 11. 2022
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie