Platnost příspěvku skončila 15. 3. 2023!

NEURON & IOCB TECH stáže v Izraeli

Nadační fond Neuron otevírá první ročník stipendia Neuron & IOCB Tech Internships in Israel.

Cílem programu je přenesení zahraničních poznatků do české vědy: vysokoškoláci budou v Izraeli pracovat na vlastním výzkumu a navíc poznají izraelský vědecký ekosystém se zaměřením na aplikaci, komercializaci a transfer.

Nový program je unikátní v tom, že studenty jakýchkoliv oborů díky kontaktům a vazbám správně nasměruje na nejlepší izraelské univerzity a jejich profesory. A tím jim zajistí, že z dvouměsíčního pobytu vytěží pro svojí práci maximum.

Přihlášení je možné do 15. března 2023.

Podmínky pro přihlášení na stáž:

• Státní občanství ČR nebo povolení k trvalému pobytu v ČR a studium na české vysoké škole od 3. ročníku bakalářského studia po 1. ročník doktorandského studia
  • Doporučující dopis garanta z české instituce
  • Pozitivní vyjádření izraelského školitele/vedoucího k přijetí na stáž v Izraeli (letter of intent)
  • Vyplnění přihlášky, motivační dopis, životopis a program stáže
  • Více informací ZDE

Harmonogram pro rok 2023:

• 10. ledna - otevření přihlášek
  • 15. března - uzavření přihlášek
  • 2. polovina března - vyhodnocování přihlášek
  • 31. března - vyhlášení nových stážistů
  • duben - podpis smlouvy, vyplacení grantu a přípravné školení