Proběhl seminář na téma Horizon Europe - Rozšiřování účasti a šíření excelence

Seminář Horizon Europe Rozšiřování účasti a šíření excelence byl zaměřený na výzvy nového pracovního programu na roky 2023-2024.

V listopadu uspořádalo Centrum projektové podpory ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR v rámci projektu INFORMovaný region!!! č. LTI19004, který je financován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky v rámci programu INTER-EXCELLENCE seminář Horizon Europe Rozšiřování účasti a šíření excelence zaměřený na výzvy nového pracovního programu na roky 2023-2024.

V úvodu Mgr. Tereza Benešová, Ph.D. přestavila služby Mezinárodním projektové podpory VŠB-TUO, následovala prezentace Mgr. Anny Vosečkové, která působí od dubna 2015 v Národním informačním centru pro evropský výzkum (NICER), od r. 2021 jako NCP pro Rozšiřování účasti a šíření excelence a Evropský výzkumný prostor (Widening a ERA) a také jako NCP pro Evropský inovační a technologický institut (EIT) programu Horizont Evropa.

Cílem semináře bylo seznámit účastníky s připravovanými výzvami, jejich zacílením a podmínkami. Seminář byl určen všem, kteří zvažují podat projekt do některé z výzev nebo se chtěli pouze informovat o možnostech tohoto programu.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Vloženo: 12. 12. 2022
Útvar: 9710 - Centrum projektové podpory