Všechno, co denně používáme, je výsledkem práce vědců. Věda se stala přirozenou součástí našeho života.

Zlepši si techniku

zlepsisitechniku-logo

Snažíme se vysvětlovat i složitá témata tak, aby se v nich dokázali orientovat laici. Přejeme si, abychom pro přírodní vědy a techniku nadchli mladé lidi.

Zlepši si techniku

zlepsisitechniku-logo

Popularizátoři vědy

Naši pedagogové a studenti věří, že jejich obory jsou nejzajímavější na světě a umí pro ně zapálit i ostatní. Připravujeme medailonky popularizátorů.

Koordinační tým

Tým Popularizace spolupracuje s PR pracovníky všech fakult a vědeckých center, s akademiky, vědci a studenty. Poskytuje organizační, finanční a metodickou podporu.

Koordinační tým