Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2023!

Setkání zástupců VŠB-TUO s Vladislavem Michalčíkem z Czech-Peru Alliance for Business Innovation

Setkání zástupců VŠB-TUO s Vladislavem Michalčíkem z Czech-Peru Alliance for Business Innovation
V prosinci se zástupkyně Oddělení mezinárodních vztahů vydaly na cestu do Kolumbie a Peru. V peruánské Limě se Lenka Fabíková a Marta Blaštíková potkaly i s Vladislavem Michalčíkem, zakládajícím členem Czech-Peru Alliance for Business and Innovation.

Vladislav Michalčík v tomto týdnu navštívil Česko a zastavil se i na VŠB – Technické univerzitě Ostrava, aby navázal další možnou spolupráci. Pan Michalčík se u nás na univerzitě potkal s prorektorem pro komercializaci a spolupráci s průmyslem, doc. Ing. Igorem Ivanem, Ph.D., děkanem Hornicko--geologické fakulty, prof. Ing. Vladimírem Slivkou, CSc., dr.h.c. a se zástupkyněmi Oddělení mezinárodních vztahů, JUDr. Michaelou Vráželovou, Ph.D., a Ing. Lenkou Fabíkovou. Pan rektor se chystá do Peru na podzim. 

Czech-Peru Alliance for Business and Innovation je nezisková asociace, která usiluje o vytvoření partnerství mezi veřejným a soukromým sektorem, orientuje se na projekty, které realizují výzkumné ústavy, univerzity a společnosti nejen v České republice a Peru, ale i v řadě evropských a mimoevropských zemí.

Vloženo: 26. 6. 2019
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět