Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Digitální nákupní tým - nový kurz na EKF

Zajímáte se o nákup a vše s tímto procesem spojené? Pak pro vás máme v naší nabídce kurzů novinku - Digitální nákupní tým.

Tento moderní a zcela unikátní semestrální nákupní kurz vás provede celým nákupním procesem se zaměřením na pokročilou digitalizaci a automatizaci a jejich využití v současné nákupní praxi.

Za pomoci nákupních specialistů získáte v rámci našeho kurzu praktické technologické dovednosti, které vám usnadní práci v každém bodu nákupního kolotoče. Nové informace a technologické dovednosti mění svět a v oblasti nákupu je obzvlášť důležité mít přehled o současných trendech, umět využívat potřebné technologie a využít příležitostí, které vám mohou poskytnout konkurenční výhody. Na našem kurzu získáte všestranné povědomí o možnostech dnešní digitálně pokročilé doby.

Každý tematický blok je kombinací teoretického a praktického rozboru důležitých aspektů nákupu a jeho elektronizace a automatizace. Důraz bude kladen na sdílení zkušeností, diskuzi a praktické seznámení se s konkrétními softwary pro digitalizaci nákupu.

Pozor! Začínáme již 24. září 2021 a končíme v dubnu 2022!

Pokud jste studentem naší univerzity, náleží vám i sleva na kurzovné ve výši 50 %.

Více informací včetně přihlášky naleznete ZDE

 

Vloženo: 16. 8. 2021
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 165 - Oddělení vnějších vztahů
Zpět