Platnost příspěvku skončila 1. 4. 2023!

Futsalisté VŠB-TUO vstoupili do nového ročníku remízou s UP Olomouc!

V úvodním zápase nového ročníku univerzitní futsalové ligy VŠB-TUO doma remizovali s UP Olomouc 4:4.

Zápas to byl hodně vyrovnaný a obě dvě mužstva měly v zápase pasáže, kdy mohly rozhodnout o svém vítězství. Nicméně zápas byl vyrovnaný až do úplného závěru a když necelou minutu před koncem Olomouc trefila odkrytou branku domácího týmu a zvýšil svůj náskok na 4:2 zdálo se být o vítězi rozhodnuto. Futsalisté VŠB-TUO, ale dokázali hned z rozehrávky snížit na 4:3 a nakonec tři sekundy před koncem ještě i vyrovnat na 4:4.

Adam Kelnar: „Dnešní zápas jsme začali vysokým presingem a do poločasu jsme si vybudovali vedení 2:1. Ve druhé půli ale soupeř třemi góly otočil zápas a my jsme museli v power-play, ve které jsme naštěstí zápas srovnali a remízu bereme.“

Filip Havrda: „Přijeli jsme na půdu loňského mistra a věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Ještě minutu před koncem jsme vedli 4:2, ale potom jejich výbornou power-play soupeř vyrovnal na 4:4, takže za mě určitě výborný vyrovnaný zápas a výsledek je víc než spravedlivý.“

VŠB-TUO – UP Olomouc   4:4 (2:1)

Branky: Tížek, Hasala, Nguyen, Rončka – Havrda, Janečka, Tilkeridis, Brázdil

VŠB-TUO: Kodeš, Uher, Rončka, Jaroš, Kelnar, Tížek, Hasala, Holaň, Nguyen