Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2023!

Po roční pauze se konal Reprezentační ples VŠB-TUO

Po roční pauze se konal Reprezentační ples VŠB-TUO
Jaký byl Reprezentační ples VŠB-TUO, který se nesl v duchu první republiky?

Reprezentační ples VŠB – Technické univerzity Ostrava se, jako již tradičně, uskutečnil v Clarion Congress Hotelu Ostrava. Celý večer probíhal ve stylu první republiky, hlavní hvězdou večera byl Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Na programu byla také dobová módní přehlídka.

 

Doprovodný program plesu byl velmi bohatý. Ve foyer se hosté mohli vyfotit s dobovým automobilem, nebo si odnést fotku z fotokoutku, vyzkoušeli si i psaní tehdejšími psacími prostředky díky poště z první republiky. Zlatý hřeb večera nastal po půlnoci, kdy se v sále shromáždili všichni, kteří zatoužili vyhrát v tombole. Tímto děkujeme všem partnerům! Šťastlivci si tak domů odnesli tašky s dárky od univerzity nebo fakult, knihy nebo dárkové poukázky na kulturu nebo za sportem. 

 

 

 

 

Letošní ročník Reprezentačního plesu VŠB-TUO se sice konal na začátku května, ale na návštěvnosti mu Máj neubral. Moc děkujeme všem, kteří na ples dorazili a tancovali až do brzkých ranních hodin. Chcete se podívat, jak to na plese vypadalo? Stačí navštívit magazín VŠB-TUO

 

Text: redakce

Foto: Ing. Petr Havlíček 

Vloženo: 7. 5. 2022
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět