Na EKF a FAST VŠB-TUO proběhly absolventské večírky

Ekonomická fakulta a Fakulta stavební si pro své čerstvé absolventy připravily absolventské večírky.

Historicky první celofakultní večírek čerstvých inženýrů z Ekonomické fakulty se konal v pátek 27. května v hotelu Imperial Ostrava a v hojném počtu na něj dorazili nejen studenti, ale i pedagogové. Výzdoba sálu se nesla v modré a zelené barvě, absolventi si oblíbili i balonky ve tvaru písmen: ING a EKF.

Zaměstnanci Ekonomické fakulty připravili na večítek zajímavý program: děkan fakulty, doc. Ing. Vojtěch Spáčil, CSc., ocenil nejlepší diplomové práce jednotlivých studijních programů a specializací. Sám pro absolventy připravil znalostní kvíz o fakultě. Na programu byla také tombola, následovaná volnou zábavou a tancem. "Jsem rád, že zrovna my, koronaviroví studenti, jsme se na konci naši poutě vysokou školou mohli setkat osobně a konečně se taky trochu více poznat. Přes všechny strasti to nakonec byla krásná tečka za završeným studiem," říká Ing. Michal Dresler, jeden z absolventů EKF. A dodává: "Věřím, že se na večírku bavil úplně každý. Já jsem se tedy ani chvíli nenudil. Byl pro nás přichystán bohatý program – soutěžili jsme, oceňovali naše diplomové práce, tančili jsme, debatovali jsme s pedagogy ohledně směřování fakulty, apod. Tento den budu mít v paměti ještě hodně dlouho. Bohužel se večírku nezúčastnili všichni mí kamarádi. Někteří totiž státnicovali až v tento den."

První ročník FAST OFF, akce určené pro všechny studenty a zaměstnance fakulty, kteří chtěli oslavit úspěšný státnicový týden a přivítat léto, uspořádala Studentská komora Akademického senátu Fakulty stavební. Akce se konala v pátek 3. června v prostorách atria FAST a na fakultní zahradě.

Připraveny byly různé soutěže a zábava pro všechny (pingpong, frisbee, beerpong a tradiční židličkovaná. Své místo dostal také fotokoutek, bar s občerstvením a celou akcí prováděl DJ Jakub Fuciman.

Pokud jste i vy letos úspěšně ukončili studia na VŠB-TUO, zaregistrujte se do Absolventské sítě ALUMNI. Součástí VŠB-TUO budete napořád.

Vloženo: 9. 6. 2022