Platnost příspěvku skončila 31. 8. 2023!

Vedení VŠB-TUO děkuje za finanční dar na obědy ukrajinským občanům a dětem

K 31. červenci studenti a zaměstnanci VŠB-TUO darovali na transparentní účet finanční částku převyšující 300 000 korun.

Zaměstnanci Stravovacích služeb VŠB-TUO od dubna do konce července uvařili ukrajinským občanům a dětem celkem 2773 obědů (v dubnu 401, v květnu 777, v červnu 869 a v červenci 726). Děkujeme!

Ve čtvrtek 23. června došlo k setkání všech odborových organizací působících na naší škole s rektorem,  prof. RNDr. Václavem Snášelem, CSc., kvestorkou Ing. Gabrielou Mechelovou, a vedoucí personálního oddělení Ing. Markétou Konečnou. Na setkání byla podepsána druhá darovací smlouva a finanční dar ve výši 104 550 Kč byl následně z transparentního účtu převeden na bankovní účet univerzity, která finanční dar využije pro stravování ukrajinských uprchlíků ubytovaných na kolejích.

Na transparentní účet je stále možno přispívat, finanční dary budou opět smluvně darovány a převedeny na účet VŠB-TUO, tak aby stravovací zařízení mohlo i nadále poskytovat své služby Ukrajincům a jejich dětem.

Náhled na transparentní účet

Číslo účtu: 2302153933/2010.