Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

FEI VŠB-TUO připravila Mezinárodní letní školu

FEI VŠB-TUO připravila Mezinárodní letní školu
Katedra kybernetiky a biomedicínského inženýrství FEI VŠB-TUO připravila v termínu 21. 8. 2022 – 26. 8. 2022 mezinárodní letní školu.

Mezinárodní letní škola na téma „Research & Innovation in the Geothermal energy“ je výstupem spolupráce VŠB-TUO, Fraunhofer-Gesellschaft a University of Vaasa. Odborníci ze zahraničních partnerských institucí budou přednášet studentům doktorského studia VŠB-TUO základy akademického psaní, rešerší odborné literatury, práce s vybranými portály. Přednášky se budou dále věnovat oblasti geotermální energie. Zaměří se na současný výzkum a inovace v této oblasti. Do přednášek se zapojí kromě odborníků z výše zmíněných institucí také odborníci z ostravských firem.

 

 

 

Letní školy se účastní celkem 19 studentů z České republiky, Itálie, Francie, Bulharska, Indie a Slovenska. Projekt GeoUS je financovaný programem Evropské unie Horizont 2020 (Grant Agreement 856670). Na projektu GeoUS společně pracují výzkumníci z Fakulty elektrotechniky a informatiky, Fakulty stavební a Hornicko-geologické fakulty. 

 

 

 

Text: JUDr. Michaela Vráželová, Ph.D., LL.M., Ing. Monika Borová

Foto: Asel Sati Muchamedžanová 

Vloženo: 23. 8. 2022
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět