Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2023!

Zájemci se mohou hlásit na letošní druhý webinář FIP Academy

Zájemci se mohou hlásit na letošní druhý webinář FIP Academy
Vědecký pracovník a doktorand Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO Melvin Alexis Lara de Leon a výzkumník Fraunhofer Institute for Chemical Technology ICT Volker Weiser se postarají o druhý odborný online seminář, který v tomto akademickém roce pořádá FIP Academy. Uskuteční se 3. listopadu od 14:00.

Název úvodní přednášky je Automatické určování polohy světla a shlukování anomálií (Automatic light positioning and anomaly clusterization). Jedná se o výzkum spočívající ve vývoji metod pro optimalizované umístění světla. Druhý řečník představí křemík jako bezuhlíkový nosič energie (Silicon as zero-carbon energy carrier).

Na odborný seminář se lze přihlásit prostřednictvím registračního formuláře, jednacím jazykem je angličtina. V letošním akademickém roce uspořádá FIP Academy celkem osm odborných online seminářů. Jejich cílem je propojit vědecko-výzkumné pracovníky všech zapojených partnerských institucí (Fraunhofer Institute for Chemical Technology ICT, Fraunhofer Institute for Machine Tools and Forming Technology IWU a VŠB – Technická univerzita Ostrava), umožnit jim prezentovat své aktivity a výsledky výzkumu a zároveň se dozvědět o projektech a vědeckých poznatcích svých kolegů.

Vloženo: 24. 10. 2022
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie
Zpět