Zaměřeno na studentské organizace: BO Ostrava Vítkovice Steel

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

BO OSTRAVA Vítkovice Steel

Působíte napříč celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Působíme v rámci obou ostravských škol, tedy VŠB-TUO a OU s tím, že studenti těchto univerzit společně tvoří hokejový tým BO Ostrava hrající univerzitní ligu ledního hokeje.

Kdo se k vám může přidat?

Jako hráč se k nám může přidat kdokoliv, kdo studuje na jedné ze zmíněných škol, přičemž umí hrát hokej.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Národní sport je lední hokej, a právě my jsme jediný vysokoškolský hokejový tým v celém Moravskoslezském kraji. V rámci ligových utkání soupeříme s jinými vysokými školami napříč republikou a díky těmto utkáním, je student schopný svou školu fanděním podpořit, a přitom si užít sportovní událost.

Kontakt:

Text: Sokolská33