Zaměřeno na studentské organizace: IAESTE

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

IAESTE

Působíte napříč celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Působíme na všech fakultách VŠB-TUO. Stáže „in“ zatím vypisujeme jen na Fakultě strojní. Na jiných univerzitách pak působí naše další centra.

Kdo se k vám může přidat?

Kdokoliv, kdo má chuť si zkusit vyrazit se zahraničními stážisty ven, nebo kdo si chce zkusit pracovat na našich projektech – Bridge builder, Coffee a Muffin day. Koordinace Bridge builderu je celkem náročná a člověk si vyzkouší i komunikaci ve firemním světě.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Největší výhodou je navázání přátelství se stážisty. Každé léto máš místo, kam vyrazit na návštěvu. Dále naši členové mají od nás prioritní možnost výběru stáže. To obnáší první dibs na stáže před kýmkoliv z ČR. Samozřejmostí jsou také teambuildingy a národní akce pro všechny lokální centra. Vyvrcholení naší činnosti je každoroční akce v Praze – Prague Challenge.

Kontakt:

Text: Sokolská33