Zaměřeno na studentské organizace: Orchestr VŠB-TUO

Studentský život nemusí být jen o čase stráveném na přednáškách, s nosem zabořeným v knihách. Jeho důležitou součástí je i socializace, sbírání nových kontaktů a zejména zkušeností.

Toto všechno nabízejí studentské organizace, působící nejen na naší univerzitě. Je jisté, že všechny budou nabírat nové členy, takže pokud vás nějaká zaujme, určitě je kontaktujte!

ORCHESTR VŠB-TUO

Působíte napříč celou univerzitou, nebo jen na určité fakultě?

Působíme v rámci celé VŠB-TUO.

Kdo se k vám může přidat?

Přidat se k nám může kdokoliv, kdo hraje na nějaký dechový či bicí nástroj na alespoň středně pokročilé úrovni, a to bez ohledu na to, zda je studentem VŠB-TUO, či jiné univerzity, nebo je z řad veřejnosti.

Proč by se měli studenti připojit zrovna k vám?

Přidat by se měli muzikanti, kteří si rádi zahrají skladby napříč hudebními žánry v přátelském kolektivu. Získají tak možnost zahrát si na koncertech v okolí Ostravy a na českých i zahraničních festivalech.

Kontakt:

Text: Sokolská33