Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

VŠB-TUO a CSG AEROSPACE a.s. uzavřely spolupráci

VŠB-TUO a CSG AEROSPACE a.s. uzavřely spolupráci
VŠB – Technická univerzita Ostrava a CSG AEROSPACE a.s., patřící do holdingu Czechoslovak Group, dnes uzavřela smlouvu o spolupráci. Jejím cílem je zvýšit úroveň vzdělávacího, vědeckého, výzkumného i vývojového potenciálu a technického rozvoje smluvních stran.

VŠB – Technická univerzita Ostrava a společnost CSG AEROSPACE a.s. uzavřely ve středu 1. února smlouvu o spolupráci, kde deklarují součinnost v několika oblastech jako jsou například technické obory nebo strojírenské a elektrotechnické technologie. "Spolupracovat budeme i v rozvoji lidských zdrojů, chceme společně zvyšovat odbornou úroveň nejen studentů naší univerzity, ale i zaměstnanců obou smluvních stran. Také chceme prosazovat společné výsledky k praktickému využití," komentuje podpis rektor VŠB-TUO Václav Snášel. Nové příležitosti ve vzdělávání, výzkumu, vývoji, inovacích a expertní činnosti, i o tom bude spolupráce obou zúčastněných stran. 

 

 

CSG AEROSPACE a.s. patří do holdingu Czechoslovak Group a zabývá se zejména leteckým průmyslem - vyrábí techniku, palubní a komunikační systémy, radary pro protivzdušnou obranu a řízení letového provozu, anebo zajišťuje opravy letadel a letecký výcvik.  

Vloženo: 1. 2. 2023
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět