Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 18. 4. 2023!

Making an Impact with Your Research

 18. 4. 2023, 10:00 - 12:00
 Business centrum, PI232
 25
Making an Impact with Your Research
Dr. Sam Illingworth seznámí s tím, jak identifikovat klíčové publikum vašeho výzkumu, proč je chcete oslovit a jak můžete spolupracovat na vytvoření významnějšího dopadu.

Na tomto semináři Dr. Sam Illingworth z Edinburgh Napier University seznámí s tím, jak identifikovat klíčové publikum vašeho výzkumu, proč je chcete oslovit a jak můžete spolupracovat na vytvoření významnějšího dopadu. Bude zde také příležitost zodpovědět případné vaše vlastní otázky.

Dr. Sam Illingworth, odborník na komunikaci vědy a interdisciplinární výzkum, má zkušenosti s rozvíjením vlivu na širokou škálu zúčastněných stran, od tvůrců politik až po komunitní skupiny. Je autorem více než 75 odborných publikací, jeho h-index činí 18. Je také oceňovaným básníkem a herním designérem. Jeho práce vyvolala značný ohlas v místních, národních i mezinárodních médiích. Vystupoval například v BBC i NPR a o jeho práci informovaly časopisy Scientific American, Buzzfeed nebo Times Higher Education. Mimo výzkum vedl několik úspěšných workshopů psaní a psal také pro rozhlas a divadlo. Několik jeho divadelních děl bylo uvedeno ve Velké Británii, včetně Royal Shakespeare Company, a svou poezii prezentoval na řadě míst včetně Edinburgh Festival Fringe a hudebního festivalu Green Man.

Cílová skupina: akademičtí pracovníci, výzkumní pracovníci vč. začínajících výzkumných pracovníků, pracovníci zapojení do podpory mezinárodní spolupráce z VŠB-TUO.
Jazyk: angličtina.

Registrovat se můžete zde.

Vloženo: 30. 3. 2023
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie
Kontaktní osoby:  Bc. Kateřina Angus
Zpět