Ve sbírce pro Moment se vybralo téměř 480 kilogramů oblečení

Studenti a zaměstnanci VŠB-TUO jako každý rok přispěli starým oblečením do sbírky pro Moment a podpořili tak šest českých neziskovek.

Tradiční sbírka pro charitativní second hand Moment probíhala od 27. do 31. března. Studenti a zaměstnanci mohli prodejné kousky donést na vrátnici knihovny VŠB-TUO, nebo na Ekonomickou fakultu v centru města, Fakultu stavební na ulici Ludvíka Podéště, anebo na Fakultu bezpečnostního inženýrství v městské části Výškovice.

Na knihovně se vybralo 271 kilogramů oblečení, na Fakultě bezpečnostního inženýrství 51 kilogramů oblečení, na Fakultě stavební 86 kilogramů oblečení a na Ekonomické fakultě 69 kilogramů oblečení. Děkujeme, že jdete spolu s námi cestou udržitelnosti a pomoci. Sbírkou jste podpořili šest českých neziskovek.

Vloženo: 24. 4. 2023