Slunečnice na EKF oslavila 17 let

Centrum Slunečnice na Ekonomické fakultě VŠB-TUO pomáhá již 17 let studentům zařazeným do systému péče pro znevýhodněné studenty. Na slavnostním setkání dne 19.10.2023 se o potřeby a příběhy studentů se specifickými nároky a jejich asistentů zajímal děkan fakulty doc. Ing. Vojtěch Spáčil, CSc., a proděkanka pro studium doc. Ing. Lenka Kauerová, CSc.

Naše dlouhodobá vize je zachovávat kvalitu vzdělání a přizpůsobovat její formu právě studentům.se specifickými nároky. Díky individuálnímu přístupu mohou studenti ze Slunečnice využívat řadu služeb, například přizpůsobení studijních materiálů, zázemí speciální studovny, bezbariérový přístup, mnohé kompenzační pomůcky a další. Zároveň Slunečnice poskytuje všem studentům Ekonomické fakulty i profesionální koučování.

Zaujala vás naše vize a námi poskytované služby? Neváhejte nás kontaktovat a připojit se k nám. Více informací naleznete na https://slunecnice-ekf.vsb.cz/

Vloženo: 30. 10. 2023
Útvar: 165 - Oddělení vnějších vztahů