VŠB-TUO uspěla na FM Awards 2023

FM Awards 2023 byly vyhlášeny v rámci Týdne Facility Managementu, který se od 6. do 11. listopadu koná v Praze.

VŠB-TUO uspěla ve dvou kategoriích:

• Studentská práce: Student Fakulty stavební Daniel Hašek (FAST) získal 1. místo a finanční odměnu ve výši 10 000 korun, tu poskytla společnost Schindler CZ, a.s. Vítězná práce bude představena na mezinárodní konferenci TFM 2023.

• Osobnost roku: osobností roku se stala Ing. Eva Wernerová, Ph.D.
    Eva Wernerová napsala knihu Facility Management ve zkratce. Kniha shrnuje nejnovější poznatky z oblasti Facility Managementu a je skvělým výukovým materiálem pro všechny, kdo se zajímají o problematiku správy nemovitého majetku a chtějí se seznámit s moderními metodami a nástroji Facility Managementu.

Společenský večer IFMA CZ proběhl na Staroměstské radnici. Přihlášené práce hodnotila odborná porota ve složení: Milan Hampl (IKA DATA, spol. s r. o.), Jana Poláčková (expert pro BIM), Pavel Žemlička (SSI, s. r. o.) a Miroslav Pergler (ISS International Czech Republic, s. r. o.).

Vloženo: 9. 11. 2023