Zlatá medaile za spolupráci s vietnamskou univerzitou

Spolupráce mezi Fakultou strojní VŠB-TUO a vietnamskou Ton Duc Thang University se úspěšně rozvíjí už několik let, což vedení obou institucí ocenilo při nedávné návštěvě zástupců FS. Ti do Vietnamu přivezli zlatou medaili jakožto poděkování za vzájemné snahy.

Vedení Fakulty strojní VŠB-TUO předalo během pracovní cesty do Vietnamu zlatou medaili za budování a prohlubování vzájemné spolupráce do rukou rektora Ton Duc Thang University. Zajímavostí je, že současná hlava univerzity, doktor Tran Trong Dao, patří mezi nejvýznamnější absolventy Fakulty strojní. Slavnostní akt se uskutečnil v areálu univerzity, která sídlí Ho Či Minově městě.

Návštěva Ton Duc Thang University a předání zlaté medaile bylo součástí cesty po vietnamských univerzitách, jejímž cílem bylo navázat nové a prohloubit stávající spolupráce v oblasti vzdělávací i vědecko-výzkumné. Věříme, že i spolupráce nedávno stvrzená zlatou medailí se bude nadále rozvíjet v podobě společných studijních programů ve všech stupních studia a při společném budování Fakulty technologické na Ton Duc Thang University.

Vloženo: 14. 11. 2023
Útvar: FS - Fakulta strojní