Ve funkci děkana Fakulty strojní pokračuje Robert Čep

Akademický senát Fakulty strojní dnes potvrdil svou volbou setrvání současného děkana ve funkci. Profesor Robert Čep byl jediným kandidátem, na němž se ve svých návrzích shodlo všech jedenáct kateder. Bude tak ve vedení instituce pokračovat i ve funkčním období 2024–2028.

Před čtyřmi lety nastupoval do nové funkce za nestandardní epidemické situace. Tento komplikovaný start volebního období však profesor Robert Čep ustál a po zbytek děkanského mandátu si vedl dobře – alespoň o tom svědčí nominace všech jedenácti kateder, které z něj učinily jediného kandidáta na funkci děkana Fakulty strojní. Akademický senát tak 5. prosince 2023 potvrdil jeho znovuzvolení do čela instituce, v jejímž vedení bude pokračovat oficiálně od března nového roku.

Vloženo: 5. 12. 2023
Útvar: FS - Fakulta strojní