Únik z hodiny

Rozvíjejte myšlení a osvoboďte mysl od studijní rutiny aneb Únik ze studijního světa.

Každý student se občas ocitne v bodě, kdy touží po krátkém úniku ze stereotypu studijního prostředí a potřebuje se odreagovat. Pokud i Vy hledáte možnost načerpat novou energii, máme pro Vás vzrušující příležitost! Připojte se se svými přáteli a zúčastněte se jedné z únikových her, které jsou součástí projektu „Únik z hodiny“ na Ekonomické fakultě, který je realizován s podporou programu Studentopolis.

Každá úniková hra přináší výzvy ve formě hlavolamů, hádanek a úkolů, které musíte splnit v daném časovém rámci – a to ve stanovených 60 minutách. Termíny konání únikových her jsou naplánovány v období od února 2024 do května 2024.

Zajímá vás tato inovativní myšlenka? Sledujte náš projekt a brzy získáte více informací. Nechte se unést dobrodružstvím, které nabízí Únik z hodiny – odpočiňte si od školního zápřahu a objevte nový rozměr zábavy a výzvy!

Odkaz IG: https://www.instagram.com/ekf_unik_z_hodiny/

Text: Bc. Kristýna Zelinková