Platnost příspěvku skončila 31. 7. 2022!

Ceník ubytovacích služeb

s účinností od 1.7.2022

Vážení ubytovaní,

jak jsme již avizovali,  jsme bohužel nuceni od 1.7.2022 navýšit cenu kolejného více, než je obvyklé. Důvodem pro aktuální úpravu ceníku je významný nárůst provozních nákladů od počátku letošního roku, rostoucí míra inflace a další očekávaný nárůst nákladů na energie a minimální mzdy.

Veškeré tyto kroky jsme konzultovali dopředu s vedením univerzity. Společně jsme hledali i možné úspory, proto jsme přikročili i k částečnému omezení služeb, ale snažili jsme se respektovat Váš názor, který jste vyjádřili v dotazníku spokojenosti.

Při stanovování cen jsme přistoupili k diferenciaci cen, která odráží vyšší zájem o zrekonstruované budovy a samostatné ubytování. Současně jsme nenavyšovali cenu ubytování v třílůžkových pokojích na budově B a u budovy C jsme zachovali stávající ceny tak, abychom byli schopni vyhovět co největšímu počtu zájemců.

Abychom mohli ponechat stávající ceny na budově C, přistoupili jsme ke změně poskytovaných služeb v rámci této budovy. Budova C se stane „bezobslužnou budovou“, tj. studenti si zde budou vynášet komunální odpad sami. Ze stran našeho personálu budou uklízeny pouze společné prostory.

Jako jediná univerzita v ČR poskytujeme službu v podobě vynášení odpadků. Vzhledem k vašemu zájmu vyplývajícího z dotazníku spokojenosti službu na ostatních budovách (kromě budovy C) zachováme, i když jen 2x týdně.

S ohledem na vyšší zájem o jednolůžkové pokoje jsme se pro vás rozhodli připravit několik jednolůžkových pokojů v rámci budovy E. Pokoje budou k dispozici od 1.9.2022.

Nový ceník ubytovacích služeb najdete na našich webových stránkách, viz. https://www.vsb.cz/ubytovani/cs/o-kolejich/dokumenty/

Děkujeme za pochopení a doufáme, že i nadále zůstanete našimi spokojenými klienty.

Vaše Ubytovací služby

Vloženo: 7. 4. 2022