poDoba kovOVA

6. 3. 2024 - 31. 5. 2024
 Kosárna Karlovice, Karlovice ve Slezsku čp. 146, 793 23 Karlovice ve Slezsku
Výstava uměleckých odlitků, závěrečných prací absolventů studijního programu Umělecké slévárenství.

Děkanka Fakulty materiálově-technologické a Muzeum v Bruntále Vás srdečně zvou na výstavu uměleckých odlitků, závěrečných prací absolventů studijního programu Umělecké slévárenství poDoba kovOVA, která proběhne v termínu 6. 3. - 31. 5. 2024.

Slavnostní vernisáž výstavy proběhne v sobotu 23. 3. 2024 od 15 hod.

Akce se koná pod záštitou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Lukáše Curyla.

poDoba kovOVA

Umělecké slévárenství je svým zaměřením zcela unikátním studijním programem a napříč celou Českou republikou je jeho výuka zajišťována pouze na VŠB-TUO, Fakultě materiálově-technologické. Díky výstavě poDoba kovOVA získáte jedinečnou příležitost seznámit se s pracemi studentů tohoto studia, a to zejména s finálními odlitky z bronzu a dalších slitin.

Vloženo: 5. 3. 2024
Kategorie:  Chystané akce