Zajímavý program pro studenty: EdTech a AI

Mentoringový program zaměřený na EdTech a AI - poslední 2 místa!

V rámci projektu Academy4Business nabízíme poslední 2 místa studentům VŠB-TUO, kteří by se rádi zúčastnili mentoringového programu zaměřeného na vzdělávací technologie (EdTech) a inovace v oblasti AI. Mentoring je zaměřen na témata osobního rozvoje, inovací nebo aktuálních trendů v oblasti AI a povede k vytvoření inovativního EdTech business projektu. Všechna mentoringová setkání probíhají on-line a budou se konat ve skupinách mezinárodních studentů (pracovním jazykem je angličtina).

Celý program je zdarma, včetně letní školy v Estonsku. Náklady budou hrazeny z projektu Academy4Business.

Co můžete očekávat?

• 7 x on-line mentoringových setkání (jedno mentoringové setkání = 60 minut). Čas 6 mentoringových setkání bude dohodnut s účastníky.
  • Poslední on-line závěrečné setkání proběhne 29. 05. 2024 13:00-14:00 CET
  • Možnost sledovat a učit se z videí od odborníků v oblasti EdTech a AI.
  • Studenti, kteří úspěšně dokončí cyklus on-line mentoringu, získají možnost zúčastnit se letní školy v Tallinnu, Estonsko (26. - 28. 6. 2024) (veškeré náklady budou hrazeny).

Registrace (uzávěrka 28. 3. 2024)

Více o projektu Academy4Business: Facebook, webové stránky

Podívejte se na videa, jak vypadala letní škola v Polsku nebo zimní škola ve Španělsku

Vloženo: 22. 3. 2024