Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Registrace na kurzy a workshopy PhD Akademie je připravena

Registrace na kurzy a workshopy PhD Akademie je připravena
Už od 1. února bude spuštěna registrace PhD Akademie pro nový semestr. Zájemci si mohou opět vybrat z široké nabídky kurzů a workshopů tuzemských i zahraničních lektorů. Seznam je dostupný na webu PhD Akademie, doktorandi se mohou přihlásit prostřednictvím IS EDISON.

Cílem kurzů je rozvoj vědeckého myšlení, podpora znalostí v oblasti managementu vědy a výzkumu, komunikace a prezentace vědy a pomoc při osobnostním i kariérním růstu účastníků. Připravili jsme řadu novinek, ale zájemce neochudíme ani o osvědčené kurzy,“ uvedla administrátorka PhD Akademie Lucie Hofrichterová.

K osvědčeným „stálicím“ mezi lektory patří Sam Illingworth z Edinburgh Napier University a jeho kurz Making an Impact with your Research, který se setkal s velmi příznivým ohlasem. V nadcházejícím semestru se na rozdíl od toho předchozího uskuteční v online režimu. Naopak osobně se budou moci zájemci setkat s Conorem O'Carrollem, nezávislým konzultantem pro politiku výzkumu a vysokoškolského vzdělávání a předsedou Evropské řídicí skupiny pro lidské zdroje a mobilitu, který program PhD Akademie obohatí již třetím kurzem Research Career Planning.

Naopak premiéru budou mít dva workshopy Decision Making a Mindset neurologa, motivačního řečníka a bývalého výzkumného pracovníka na Harvard Medical School Nikoloze Tarielashviliho.

Oblíbený kurz knihovny LibGuide: Knihovní průvodce akademickým psaním je nyní nově připraven i pro zahraniční studenty v angličtině LibGuide: Library Guide to Academic Writing.

PhD Akademie uspořádá rovněž druhý Scientific Writing Camp (23. - 24.4. 2024).

Text: Martina Šaradínová, PR specialista pro VaV
Foto: Petr Havlíček

Vloženo: 31. 1. 2024
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie
Zpět