Autorské právo - studentské práce a zaměstnanecké dílo v praxi na univerzitách

16. 11. 2022, 10:00 - 13:00
 Business centrum VŠB-TUO, místnost 232
Seminář je zaměřen na autorské právo v oblasti studentských prací/zaměstnaneckých děl v praxi na univerzitách.

Odborný seminář je zaměřen na praktické zkušenosti v oblasti autorského práva na univerzitách. Mimo jiné se tak zaměří na:

• současné způsoby nakládání s autorskými právy na univerzitách,
  • studentské práce/zaměstnanecké dílo,
  • problémové oblasti/úskalí autorského práva a jak s nimi naložit,
  • aktuální otázky autorského práva a na co si dát pozor.

Lektorem semináře je Mgr. Matěj Machů, Ph.D., český patentový zástupce a evropský designový zástupce, který se zaměřuje především na oblast mechaniky, fyziky a počítačových technologií. V rámci své akademické a vědecké činnosti se zabývá zahraničními právními systémy, a to zejména právem anglo-americkým a izraelským. Působí jako lektor a poradce pro právo duševního vlastnictví v rámci transferu poznatků a technologií na CUIP a UK. Přednáší také na Matematicko-fyzikální fakultě UK a ve ŠKODA AUTO Vysoká škola.

Registrovat je možné zde.

49.833521N; 18.15999E
Vloženo: 26. 10. 2022
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9720 - Centrum transferu technologií
Kontaktní osoby:  Ing. Nikolas Mucha, Ph.D.
Garantující útvary:  9720 - Centrum transferu technologií