Falling Walls Lab Czech Republic 2023

Prezentuj svůj nápad, vyhraj cestu do Berlína a 1 000 euro k tomu. Stačí ti skvělá myšlenka a 3 minuty.

Falling Walls je mezinárodní formát s myšlenkouje posílit generaci nastupujících vědců a inovátorů. Cílem soutěže je propagovat výjimečné myšlenky a globálně propojovat nadějné vědce a podnikatele ze všech oblastí. Účastníci prezentují anglicky svůj výzkumný záměr, byznys plán nebo občanskou iniciativu publiku a odborné porotě. Klíčem k úspěchu jsou pouze 3 minuty, což je čas určený na prezentaci.

Mezinárodní síť Falling Walls zahrnuje proslulé akademické instituce z více než 60 zemí, např. Stanford University, ETH v Curychu nebo University of Tokyo.

Termíny:

• Uzávěrka přihlášek Falling Walls Lab Czech Republic je 30. června 2023.
  • České kolo Falling Walls Lab proběhne odpoledne 12. září 2023 v Praze v Národní technické knihovně.

Chceš vědět víc?

Vloženo: 14. 6. 2023