Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Služby Kariérního centra jsou primárně určeny studentům VŠB-TUO a čerstvým absolventům.

Jako student nebo absolvent do 3 let od ukončení studia můžete zdarma využívat všechny akce, které pro vás Kariérní centrum v průběhu celého roku připravuje, a to dle níže uvedených pravidel.  U absolventů je navíc podmínkou jejich registrace v absolventské síti Alumni (viz. web https://alumni.vsb.cz/cs), přes kterou se na akce přihlašujete.

Bezplatně máte nárok na:

  • 5 koučinkových sezení
  • 2x profesionální fotografování na CV
  • 1x za 3 roky na osobnostní testy včetně jejich interpretace s psycholožkou
  • neomezenou účast na workshopech, konzultacích CV a eventech Kariérního centra VŠB-TUO

Ze všech akcí se můžete odhlásit nejpozději 3 dny před jejich konáním. Poté se registrace uzavírá. V případě, že se potřebujete odhlásit po této lhůtě, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve na mailu karierni.centrum@vsb.cz nebo na telefonní číslo 776 770 918 nebo 734 426 003.

Pokud se na některou z akcí přihlásíte a nedostavíte se na ni, systém vám neumožní přihlásit se na další a účet bude zablokován. Pokud chcete účet odblokovat a moci se tak účastnit dalších akcí, kontaktujte nás, prosím, na mailu karierni.centrum@vsb.cz. Účet může být zablokován až na jeden rok.

Akce může být zrušena, pokud se na ni nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Účast na akcích a službách KC není právně vymahatelná.

Balíček služeb pro absolventy VŠB-TUO od 3 let po absolvování a zaměstnance VŠB-TUO

U absolventů je podmínkou jejich registrace v absolventské síti Alumni (viz. web https://alumni.vsb.cz/cs), přes kterou se na akce přihlašujete, zaměstnanci se přihlašují jako externí.

Zdarma se můžete zúčastnit těchto akcí:

  • webináře Kariérního centra
  • k+ kariérní dny
  • veletrh pracovních příležitostí kariéra+
  • další velké propagační akce Kariérního centra

Akce může být zrušena, pokud se na ni nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Účast na akcích a službách KC není právně vymahatelná.