Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

15. října 2020 proběhne v Brick Housu v Dolní oblasti Vítkovic další ročník prestižní HR konference "HRko". Celodenní program je nabitý k prasknutí. Nabízí 6 spíkrů s inspirativními případovkami, FOOD Atelier, Festival stage a k+ portál Recruitment stage. Atmosféra jako stvoření pro sdílení dobrých nápadů a zkušeností, které mohou zlepšit život vašich zaměstnanců.

Jsme rádi, že letos poprvé spolupracujeme s organizátory úspěšné konference "HRko". Pro k+portál Recruitment stage zajišťujeme 10 talentovaných studentů naší univerzity, kteří se budou snažit ve 2 minutové prezentaci (tzv. elevator pitch) prodat sami sebe před více než 330 zástupci firem. A stejně jako firemní partneři i my budeme mít na akci svůj vlastní stánek, kde vám představíme nový kariérní portál VŠB-TUO s názvem k+portál. Startujeme 20. října 2020 a zaměstnavatelé se mohou těšit na nový online prostor pro nabídku práce, stáží a spolupráce na bakalářských a diplomových prací.

HRko je event o employer brandingu a o HR trendech. Na VEMA hlavní stage budou vystupovat špičky v oboru, které se rádi podělí o své praktické znalosti. Bude se mluvit o personalistice v malé rodinné firmě, o spolupráci s online supermarketem Rohlík.cz, o interním rozvojovém projektu pro Všeobecnou zdravoní pojišťovnou nebo o tom, jak udržet loajalitu zaměstnanců v takovém gigantu, jakým je IKEA. V rámci Festival Stage budou probíhat oborová setkání profesionálů z HR a firem, které mají zajímavé produkty pro tento sektor.  

Co je HRku vlastní a čím se odlišuje, je heslo ŽÁDNÉ SELFPROMO, ŽÁDNÝ FIREMNÍ MARKETING, ale:

KONKRÉTNÍ HR PROJEKTY

Nebudeme se bavit o všem, co v HR firma dělá, ale jen o jednom konkrétním projektu, který může být inspirací i pro vaši firmu.

KONKRÉTNÍ HR POSTUPY

Jen jeden HR projekt, který pomohl zlepšit nábor zaměstnanců, obraz firmy na pracovním trhu nebo vylepšit firemní kulturu. Zároveň se dozvíte přesné kroky, jak přednášející projekt rozjel a nasadil. 

KONKRÉTNÍ HR VÝSLEDKY

Čísla, konkrétní postupu a výsledky. Rychle a srozumitelně, ať získáte návod na to, jak to použít i u vás ve firmě.

Cílem akce je představit návštěvníkům paletu firem z různých odvětví personalistiky tak, aby si odnesli nejen nové poznatky, ale i tipy na zajímavá řešení. Celým programem konference vás provede známý herec a moderátor Lukáš Hejlík. Samozřejmostí je vynikající catering obsahující snídani, coffee breaky a oběd. 

Více o HRku a vstupenky

Konference HRko
HRko 2020 teaser