Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Oficiální kariéní portál VŠB-TUO

Nepropásni svou příležitost!
Jedno místo, hodně šancí

k+ portál

Práce, trainee programy, stáže,
odborné brigády, témata bakalářek a diplomek

Právní konzultace online

žhavá novinka kariérního centra

Nová témata webinářů

nakopni svůj seberozvoj!

Mimořádná opatření COVID-19

Nabídka pro studenty a absolventy
k+ portál

Kariérní centrum VŠB-TUO spustí 20. října 2020 k+ portál - oficiální kariérní portál univerzity. Pro studenty a absolventy do tří let od ukončení studia se otevřou nové možnosti. Najdete na něm pracovní příležitosti, trainee programy, stáže, témata bakalářek a diplomek, odborné brigády nebo zakázky pro freelancery.

Více informací a registrace

Příprava na trh práce

Hledání práce může být někdy hodně těžké. Rádi vám to ulehčíme! Kariérní centrum VŠB-TUO vám prostřednictvím našich služeb a konzultací pomůže s prvními kroky. Nově uvádíme právní konzultace online!

Nabízené konzultace a služby:

  • Jak vyladit CV k dokonalosti
  • Jak uspět na trhu práce
  • Právní konzultace pro studenty
  • Profesionální focení na životopis

Přihlašování na konzultace a focení

Osobnostní a profesní testy

Chcete zjistit svůj osobní potenciál a kam profesně směřovat? Přihlaste se a online vyplňte testy, kterými zjistíte své osobnostní rysy, způsob, jakým reagujete na stres a silné stránky, o které se můžete opřít. Dva dotazníky, každý z nich trvá cca 25 minut. Poté si na základě výsledků domluvíte osobní nebo online konzultaci s naší psycholožkou Pavlou Šnupárkovou. Definujete svůj potenciál a jak jej rozvíjet. To vám usnadní vybrat si v budoucnosti vhodné zaměstnání a dobře se na něj připravit. 

Přihlašování na testy

Workshopy | Webináře

Workshopy jsou zaměřené na rozvoj a posílení měkkých dovedností, které pomáhají budoucímu absolventovi univerzity v kariérní cestě a vedou ho k větší spokojenosti, rovnováze a úspěchu. Témata jsou vybíraná na základě studentských požadavků a zpětné vazby personalistů firem. Podívejte na naši širokou nabídku workshopů, která jsou vedena profesionálními lektory.

Přihlašování na workshopy

Individuální koučink

Jedna z nejlepších definic koučinku praví, že kouč je jako převozník, pomáhá dostat se z místa, kde jste, na místo, kde byste chtěli být. Kouč není poradce ani terapeut. Pomocí vybraných technik vás nasměruje tak, abyste dokázali najít své vlastní odpovědi i cestu k řešení různých životních situací. Dá vám tipy, jak na ní vytrvat a svých cílů dosáhnout. Přestanete jen snít, začnete si své sny plnit! 


Přihlašování na koučink

k+ talentový program

k+ talentový program se zaměřuje na odhalení osobního potenciálu a nalezení předpokladů pro vaši budoucí kariéru. Jedná se o celoroční rozvojový program pro studenty VŠB-TUO nad rámec standardní výuky realizovaný Kariérním centrem VŠB-TUO. 

Kvůli koronavirovým opatřením dochází ke změně programu. Více informací naleznete v odkaze:

Více informací a přihlašování

Dostávejte e-mailem naše novinky


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zkušenosti a profesionální přístup

Statistika 2018/2019

Naši partneři

             Hyundai ČEZ                Škoda

Aftermovie veletrhu kariéra+ 2020