Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Jsme partnery HRka!

Ostravská konference, která posouvá
firemní HR k hvězdným výšinám

 

Workshopy | Webináře

Nakopněte svůj seberozvoj

Osobnostní a profesní testy online

Zjistěte svůj potenciál

Konzultace CV online

Tipy a triky na zlepšení životopisu

Nabídka pro studenty a absolventy
Osobnostní a profesní testy

Chcete zjistit svůj osobní potenciál a kam profesně směřovat? Přihlaste se a online vyplňte testy, kterými zjistíte své osobnostní rysy, způsob, jakým reagujete na stres a silné stránky, o které se můžete opřít. Dva dotazníky, každý z nich trvá cca 25 minut. Poté si na základě výsledků domluvíte osobní nebo online konzultaci s naší psycholožkou Pavlou Šnupárkovou. Definujete svůj potenciál a jak jej rozvíjet. To vám usnadní vybrat si v budoucnosti vhodné zaměstnání a dobře se na něj připravit. 

Přihlašování na testy

Workshopy | Webináře

Workshopy jsou zaměřené na rozvoj a posílení měkkých dovedností, které pomáhají budoucímu absolventovi univerzity v kariérní cestě a vedou ho k větší spokojenosti, rovnováze a úspěchu. Témata jsou vybíraná na základě studentských požadavků a zpětné vazby personalistů firem. Podívejte na naši širokou nabídku workshopů, která jsou vedena profesionálními lektory.

Přihlašování na workshopy

Individuální koučink

Jedna z nejlepších definic koučinku praví, že kouč je jako převozník, pomáhá dostat se z místa, kde jste, na místo, kde byste chtěli být. Kouč není poradce ani terapeut. Pomocí vybraných technik vás nasměruje tak, abyste dokázali najít své vlastní odpovědi i cestu k řešení různých životních situací. Dá vám tipy, jak na ní vytrvat a svých cílů dosáhnout. Přestanete jen snít, začnete si své sny plnit! 


Přihlašování na koučink

Příprava na trh práce

Hledání práce může být někdy hodně těžké. Rádi vám to ulehčíme! Kariérní centrum VŠB-TUO vám prostřednictvím našich služeb a konzultací pomůže s prvními kroky. Díky tomu pro vás bude získání ideálního zaměstnaní hračka!

Nabízené konzultace a služby:

  • Jak vyladit CV k dokonalosti
  • Jak uspět na trhu práce
  • Profesionální focení na životopis

Přihlašování na konzultace a focení

k+ talentový program

k+ talentový program je nejnovější služba Kariérního centra určená pro studenty, kteří potřebují zjistit, kam mají směřovat ve svém budoucím profesním životě. V rámci talentového programu studenti mají možnost využít jedny z nejefektivnějších nástrojů v současné praxi, které pomáhají odhalit vrozené talenty a pracovat s nimi dále. Tato náplň je speciálně sestavená pro talentový program a nebude uvedena v rámci běžného programu Kariérního centra. 

Program se znovu otevře v září 2020. Máte-li zájem o zaslání pozvánky, napište nám prosím na email karierni.centrum@vsb.cz. 

Více informací

Dostávejte e-mailem naše novinky


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zkušenosti a profesionální přístup

Statistika 2018/2019

Naši partneři

             Hyundai ČEZ                Škoda

Aftermovie veletrhu kariéra+ 2020