Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Upozornění! Informace ohledně situace s koronavirem COVID-19

Kariérní centrum VŠB-TUO, nabídka pro studenty a absolventy
Osobnostní a profesní testy

Chcete zjistit svůj osobní potenciál a kam profesně směřovat? Přihlaste se a online vyplňte testy, kterými zjistíte své osobnostní rysy, způsob, jakým reagujete na stres a silné stránky, o které se můžete opřít. Dva dotazníky, každý z nich trvá cca 25 minut. Poté si na základě výsledků domluvíte osobní nebo online konzultaci s naší psycholožkou Pavlou Šnupárkovou. Definujete svůj potenciál a jak jej rozvíjet. To vám usnadní vybrat si v budoucnosti vhodné zaměstnání a dobře se na něj připravit. 

Přihlašování na testy

Workshopy | Webináře

Workshopy jsou zaměřené na rozvoj a posílení měkkých dovedností, které pomáhají budoucímu absolventovi univerzity v kariérní cestě a vedou ho k větší spokojenosti, rovnováze a úspěchu. Témata jsou vybíraná na základě studentských požadavků a zpětné vazby personalistů firem. Podívejte na naši širokou nabídku workshopů, která jsou vedena profesionálními lektory.

Přihlašování na workshopy

Individuální koučink

Jedna z nejlepších definic koučinku praví, že kouč je jako převozník, pomáhá dostat se z místa, kde jste, na místo, kde byste chtěli být. Kouč není poradce ani terapeut. Pomocí vybraných technik vás nasměruje tak, abyste dokázali najít své vlastní odpovědi i cestu k řešení různých životních situací. Dá vám tipy, jak na ní vytrvat a svých cílů dosáhnout. Přestanete jen snít, začnete si své sny plnit! 


Přihlašování na koučink

Konzultace životopisů a focení na CV

Konzultace je primárně zaměřená na tipy, jak si vypracovat dobré CV, jaké trendy jsou dnes ve světě životopisů nejběžnější a jak se dá připravit na pohovor.

Přihlašování na konzultace a focení

k+ talentový program

k+ talentový program je nejnovější služba Kariérního centra určená pro studenty, kteří potřebují zjistit, kam mají směřovat ve svém budoucím profesním životě. V rámci talentového programu studenti mají možnost využít jedny z nejefektivnějších nástrojů v současné praxi, které pomáhají odhalit vrozené talenty a pracovat s nimi dále. Tato náplň je speciálně sestavená pro talentový program a nebude uvedena v rámci běžného programu Kariérního centra. 

Program se znovu otevře v září 2020. Máte-li zájem o zaslání pozvánky, napište nám prosím na email karierni.centrum@vsb.cz. 

Více informací

Dostávejte e-mailem naše novinky


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zkušenosti a profesionální přístup

Statistika 2018/2019

Naši partneři

             Hyundai ČEZ                Škoda

Aftermovie veletrhu kariéra+ 2020