Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Přednášky, pohovory, konzultace, exkurze a to není vše...

V podzimní části zimního semestru každoročně pořádáme k+ kariérní dny, na kterých můžete ochutnat kompletní služby Kariérního centra VŠB-TUO, zajít na inspirativní přednášku nebo osobně navštívit svou vysněnou firmu. Celý program je rozdělen do 3 hlavních častí: 

1. All Inclusive

Veškeré služby Kariérního centra VŠB-TUO na jednom místě a k tomu zajímavé přednášky. Těšit se můžeš na pohovory nanečisto, konzultace, koučink, pokec s psycholožkou nebo focení s profesionální vizážistkou.

2. Exkurze do firmy

V minulém ročníku navštívili studenti sídlo společnosti Kofola, kde se dozvěděli velmi užitečné informace o firemní kultuře a způsobu nabírání nových zaměstnanců. 

3. Na pohovor bez stresu

Tato část programu je věnovaná přípravě na pracovní pohovor. Abyste personalisty zaujaly, je potřeba mít správně sepsaný životopis. S tím vám pomůže náš Tuning CV. Některé firmy využívají k náboru zaměstnanců Assessment centru tzv. ácéčko. Jak probíhá a co se po vás může chtít? Vše vám ukážeme!

V roce 2018 přijal naše pozvání Marian Jelínek, český hokejový trenér, kouč a bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra. Jeho inspirativní přednáška skvěle doplnila pestrý program dne All Inclusive.

"Program jsem si moc užila. Samozřejmě největší tahák byla hlavně přednáška kouče od Jaromíra Jágra, ale doplňkové služby jako kontrola LinkedIN profilu, životopisu apod. bylo taktéž fajn. Možná by bylo pro příště fajn udělat celý den přednášek od různých motivátorů, ale i takhle to bylo velmi přínosné." Názor Kristýny Kvapilové, za který moc děkujeme.

V roce 2020 Kariérní dny vzhledem ke koronavirové situaci nebudeme uvádět. Těšíme se na viděnou v roce 2021!

karierni-dny-2019.jpg

Fotogalerie