Autorské právo - studentské práce a zaměstnanecká díla - změna termínu akce!!!

18. 5. 2023, 10:00 - 13:00
 Business centrum VŠB-TUO, místnost 332
Seminář je zaměřen na autorské právo v oblasti studentských prací/zaměstnaneckých děl v praxi na univerzitách.

Ze zdravotních důvodů lektora dochází ke změně termínu konání semináře!!!

Centrum transferu technologií VŠB-TUO by Vás touto cestou rádo pozvalo na seminář „Autorské právo - studentské práce a zaměstnanecká díla", který se  nově uskuteční 18. 5. 2023 od 10:00 do 13:00 hod. v budově Business centra VŠB-TUO.

Odborný seminář je zaměřen na praktické zkušenosti v oblasti autorského práva na univerzitách. Mimo jiné se tak zaměří na:

• současné způsoby nakládání s autorskými právy na univerzitách
  • studentská práce/zaměstnanecké dílo
  • problémové oblasti/úskalí autorského práva a jak s nimi naložit
  • aktuální otázky autorského práva a na co si dát pozor

Lektorem semináře je Mgr. Matěj Machů, Ph.D., český patentový zástupce a evropský designový zástupce, který se zaměřuje především na oblast mechaniky, fyziky a počítačových technologií. V rámci své akademické a vědecké činnosti se zabývá zahraničními právními systémy, a to zejména právem anglo-americkým a izraelským. Působí jako lektor a poradce pro právo duševního vlastnictví v rámci transferu poznatků a technologií na CUIP a UK. Přednáší také na Matematicko-fyzikální fakultě UK a ve ŠKODA AUTO Vysoká škola.

Bližší informace nalezenete v příloze.

Registrovat se můžete zde.

49.833521N; 18.15999E
Vloženo: 23. 3. 2023
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9720 - Centrum transferu technologií
Kontaktní osoby:  Ing. Nikolas Mucha, Ph.D.